TPİC FAALİYET RAPORU

 Uluslararası arenada model alınan, yetenekleriyle değer yaratan, çevik, atak ve alanında lider bir kuruluş olmayı misyon edinen TPIC (Turkish Petroleum International Company); Petrol Arama-Üretim, Petrol Saha Hizmetleri, Petrol Ticareti ve Petrol Dağıtımı alanlarında faaliyet gösteren, Türkiye'nin Enerji'de Dışa Bakan Yüzü'nü temsil eden 30 yılı aşkın deneyimiyle uluslararası piyasada aktif global ve başarılı bir Türk Şirketi'dir.

2014 Yılında Tpic'in logo değişimiyle çıktığımız yolculuğumuz kurumsal kimlik çalışmaları, tüm argümanların tasarlanması ve kurumsal kimlik kılavuzunun hazırlanması ile devam etti. Logo ve kurumsal kimlik değişim süreci uzun dönemli ve verimli işbirliğimizin başlangıcı oldu. Geçtiğimiz 5 yıl içinde Osmanlı'da Petrol Prestij Kitabı'nın tasarımı ve basımı, Prestij Kitabı ve Yeni Logo'nun Lansman Videoları, Tpic Tanıtım Filmleri, Fuar Stand Tasarımları, Faaliyet Raporu Tasarımı ve Basımı, Broşür ve İlan Tasarımları vb pek çok projede birlikte uyum içinde çalışma fırsatı yakaladık.

FAALİYET RAPORU

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

X

SİZİ ARAYALIM

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

İletiniz

SİPARİŞ FORMU

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.

TEKNİK DESTEK

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.