COFFEE CHEFS

Kahve sektörünün öncülerinden ; Espresso bazlı kahveler, sade ve aromalı filtre kahve çeşitleri, türk kahvesi, bitki ve meyve çayları, smoothie ve frappeleri geleneksel ve modern ürün yelpazesini bir arada bulunduran kahve toptancısı firma ile kahvenin büyüleyici hikayesini CoffeeShop projesi ile taçlandırmak, modern, zevkli ve yeni bir konsept oluşturmak için biraraya geldik. Mimari grup ile de gerek konsept gerek iç mekan tasarımları gerekse uygulamalar için paslaştığımız projede ortak akılla hareket ettik.

Tüm Türkiye'de bayilik vererek büyüme hedefinde olan firma için ismini de koyduğumuz Konsept Projede; Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik ve Satış Noktası Tasarımları, Menü Tasarımı, Web Sitesi, Tabela ve Mekan İçi Görsel Tasarımlar dahil olmak üzere bütüncül iletişim yaklaşımı ile anahtar teslim reklam ajansı olarak hizmeti verdik. 

LOGO

Konsept projeyi batıda doğan ve tüm dünyaya yayılan bilindik coffeeshop konseptlerinin tam karşısına konumlandıran firmanın pazarlama hedeflerine uygun olarak bu iddiasını ismine yansıttık ve CoffeeChefs ismi böyle doğdu. Tasarladığımız logo ambleminde kahve fincanının üstten görünümünün içine doğudan doğan güneş misali doğudan batıya koşan güçlü at figürünü yerleştirdik. Canlı turkuaz renk seçiminin yanında siyah rengi kullanarak algıyı güçlendirdik.

KURUMSAL KİMLİK

Coffee Chefs'in logo tasarımına uyumlu kurumsal kimlik çalışmalarını; Kartvizit tasarımı, antetli kağıt tasarımı, kapaklı dosya tasarımı, fatura tasarımı, irsaliye tasarımı, zarf tasarımları, cd/cd kabı tasarımları, tabela tasarımı, promosyon ürünleri tasarımları da dahil olmak üzere tamamladık. Kurumsal renkleri, kurumsal yazı fontları ve kurumsal marka standartlarını belirledik.

SATIŞ NOKTASI TASARIMLARI

Logo ve kurumsal kimliği tamamlanan projenin müşteri ile temas ettiği en kritik alanlardan biri olan satış noktası tasarımlarını özgün, modern ve farklı tasarım çizgileri ile tamamladık. Kahve kutularının tasarımı,menüboard tasarımı, takeaway bardakların tasarımları, ürün ambalajlarının tasarımları, amerikan servis tasarımı, şeker tasarımı, peçete tasarımı, ıslak mendil tasarımı, personel kıyafetlerinin tasarımı, poşet ve karton torba tasarımlarının tüm detayları ile ilgilenerek tasarladık, bastırdık ve istenilen adetlerde teslim ettik. Satın alma noktasına konumlandırdığımız dev kahve fincanı formundaki masa fikri hayli beğeni topladı.

İÇ MEKAN AFİŞ TASARIMLARI

CoffeChefs, iç mekan mimari konsepti ile uyumlu tasarım konsepti geliştirdik. Dünyanın en özel kahve çekirdeklerini toplayan, harmanlayan ve kavuran firmanın bu yönlerini iç mekan afiş tasarımlarında vurguladık.

MENÜ TASARIMI

Dünya kahvelerini özel demleme teknikleri ve fark yaratan görsellikle sunan firma için özgün, el çizimi figürlerden oluşan menüboard tasarımını hazırladık .

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

X

SİZİ ARAYALIM

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

İletiniz

SİPARİŞ FORMU

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.

TEKNİK DESTEK

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.