CTM TRAVEL

http://ctmtravel.de

2012 yılından bu yana A’dan Z’ye fuar hizmeti sunan CTM (Corporate Travel Management), dünyanın önde gelen fuarlarının organize edildiği Almanya’nın Köln kentinde faaliyet gösteriyor. Yılda yaklaşık 10 bin fuar katılımcısıyla, kaliteli ve güvenilir hizmeti buluşturan CTM, Türkiye’deki seyahat acentelerine profesyonel destek sağlar.

Sektörünün lider firmalarından CTM, logo ve kurumsal kimliğinin hazırlanmasında, web sitesi tasarım ve kodlamasında, katalog tasarımında İdemania’yı tercih etti.


LOGO TASARIMI

İdemania olarak CTM için, markanın sektördeki konumunu en iyi anlatacak şekilde logo tasarımı gerçekleştirdik. CTM’in hizmet verdiği fuar organizasyonu alanında müşterilerinin iş yükünü minimum düzeye çekmek için dünya çapında kurduğu işbirliğini anlattığımız logo tasarımıyla birlikte markanın kurumsal kimliğini de kreatif ekibimizle birlikte tamamladık

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Hazırladığımız kurumsal kimlik sayesinde CTM’in kurumsal yapısının temsil edilmesine bir standart getirdik ve markaya stil kazandırdık.

WEB SİTESİ

CTM, için mobil ve SEO uyumlu, 3 dil seçenekli (Türkçe, İngilizce ve Almanca),kullanıcı dostu, özel tasarım ve özel yazılım web sitesi hazırladık. Web sitesi sayesinde CTM, fuar organizasyonu alanında hizmet vereceği müşterilerine kolaylıkla ulaşıyor. Üstelik, çoklu dil seçeneği sayesinde sadece yerli müşterilere değil, dünyanın dört bir yanından fuar organizasyonu hizmeti almak isteyen herkes CTM’e ulaşabiliyor.

KATALOG TASARIMI

360° hizmet veren bir reklam ajansı olarak, CTM’in kurumsal tanıtım kataloğunu da kreatif ekibimizle birlikte tamamladık. CTM’in faaliyet alanını en kapsamlı ve nitelikli şekilde anlattığımız kurumsal kataloğu modern baskı tekniklerini kullanarak hazırladık.

X

SİZİ ARAYALIM

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

İletiniz

SİPARİŞ FORMU

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.

TEKNİK DESTEK

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.