YUNUS MARKET

https://yunusmarket.com.tr

1989 yılında Ankara merkezli olarak kurulan Yunus Market İşletmeleri Tic. A.Ş. 1995’de “Yunus Marketler Zinciri” markasıyla perakende sektörüne girdi.  Yunus Marketler Zinciri, 18 yıl içinde Türkiye genelinde açtığı 68 şubesi, 300’ün üzerinde kasa sayısı ve 2.000'i aşan sayıda çalışanı ile sektörde söz sahibi markalar arasında yer alıyor.

Yunus Marketler Zinciri, “gıda, temizlik, kişisel bakım, nonfood” gibi kategorilerde 60 bin kalem ürünün satışını, müşteri odaklı mekanlarda, hijyen ve sağlık koşullarına azami önem göstererek en uygun fiyatlarda gerçekleştiriyor. Yurt geneline yayılma hedefine hızla ilerleyen Yunus Marketler Zinciri, bugün Ankara dışındaki 22 şubesi, kendisini ispatlamış hizmet anlayışı ile yılda 2,5 milyona ulaşan müşteriye kaliteli hizmet sunuyor.

Yunus Marketler Zinciri, İdemania Reklam Ajansı ile dijital pazarlamada fark yaratmayı seçti.

WEB SİTESİ

Yunus Market için kurumsal web sitesi tasarımı için yola çıktık. Özel tasarım ve özel yazılım, mobil ve SEO uyumlu, kullanımı kolay bir web sitesi hazırladık. Blog ve sosyal medya entegrasyonları ile dinamik bir web sayfasına sahip olan Yunus Market kurumsal itibarını en iyi şekilde temsil ediyor. 

SEO - ADWORDS DANIŞMANLIĞI

Yunus Market için web sitesini dijital pazarlamanın merkez üssü olarak konumlandırdık ve SEO - adwords aracılığıyla web sitesinin daha çok ziyaretçi ile buluşmasına vesile olduk. Böylece online perakende yapılan web sitesi Yunus Market’in yeni müşteriler kazanmasını sağladı.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

BASILI İŞLER

Yunus Market için, sektörün estetik anlayışına  uygun, özgün ve modern tasarımlarla basın ilanları hazırladık.

X

SİZİ ARAYALIM

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

İletiniz

SİPARİŞ FORMU

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.

TEKNİK DESTEK

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.