İÇERİK YÖNETİMİ

İçerik Yönetimi Hizmetlerinde

Neden İdemania ile Çalışmalısınız?

İçerik Yönetimi İş Süreçleri

Araştırma ve Strateji

Tasarlanacak İş’in hedef, hedef, kitle ve sektör analizleri yapılır, örnek işler taranır, arşivlenir. Üretim Planlama ve İş Paylaşımı yapılır.

İçerik Toplama

İş’in stratejisine uygun bilgiler, firma ve ya güvenilir bilgi kaynakları aracılığı ile özel Idemania İçerik toplama teknikleriyle toplanır, sistematik biçimde arşivlenir.

Slogan ve Metin Yazımı

Araştırma dosyası, stratejisi ve işin konseptine uygun hedef kitleye hitap eden metin ve sloganlar profesyonel metin yazarlarımız tarafından oluşturulur.

Redakte

Müşteriden gelen veya ajans tarafından üretilen tüm metinler ister baskıya gidecek olsun ister web sitesi ve ya sosyal medya vb mecralarda yayınlanacak olsun tümüyle redakte edilir.

İçerik Stratejisi ve Araştırması

Herhangi bir mecra için ne üretirsek üretelim; iyi bir içerik stratejimiz olmadan işe başlamayız. Sektörel içerik araştırması, hedef kitle analizi, rakip analizi, anahtar kelime araştırması gibi süreçleri derinlemesine inceler; markanız için en doğru stratejiyi belirleriz. Araştırmalarımız sonucunda ortaya çıkan veriler ışığında gelecekteki üretimlerimizi öngörerek strateji oluştururuz. 

İçerik Üretme

İdemania olarak; nitelikli içerik üretimi yapılmayan hiçbir işin başarıya ulaşamayacağı bilinciyle çalışırız. Araştırma aşamasında edindiğimiz tüm verileri bilgi birikimimizle harmanlayarak özgün, firmaya özel, fark yaratan içerikler üretiriz. Firmanın kurumsal hafızasındaki tüm bilgilere erişir, profesyonel stratejistlerimiz ve metin yazarlarımızla birlikte bu bilgileri sınıflandırır, anlamlı hale getirir, geliştirir ve gerektiğinde sıfırdan, en önemlisi de sürdürülebilir içerik üretiriz.


İçerik Planlama ve Geliştirme

Web sitesi, katalog, broşür veya bir etkinlik içeriğini üretebilmek için planlama ve geliştirme yeteneğine sahip olmak gerekir. İçerik geliştirmek için her zaman masabaşı araştırmalar yeterli olmaz; sahaya inmek, gözlem yapmak, üzerinde çalışılan projeyi içselleştirmek önemlidir. İdemania meraklı, öğrenmeyi öğrenmiş ekibiyle savunma sanayii, tıp, perakende, ihracat gibi birbirinden farklı ve zorlu sektörleri profesyonel bakış açısıyla analiz etmiş ve hedef kitleye uygun içerikler üretmeyi başarmıştır.


İçerik Entegrasyonu

Üretilen içerikler tasarıma, web sitesine, mobil uygulamaya veya tanıtım filmine büyük bir dikkatle içerik yöneticilerimiz tarafından entegre edilir. Tüm içeriklerin hatasız çalıştığından emin oluncaya kadar test ve kontroller sağlanır.

Redaksiyon

Bir davete katıldığınızda kimse pahalı ve şık tuvaletinize ya da takım elbisenize o kadar dikkatle bakmazken; kopuk bir düğme ya da küçücük yırtığı olan bir elbiseyi hemen hemen herkes farkeder. İşte bizim işimizde de redakte hatası tam da böyle can sıkıcı bir durumdur. İdemania ekibi büyük emeklerle üretilen içeriklerin son kalite kontrollerini ve redaktelerini her zaman eksiksiz yapar.


İçerik Yönetimi Çözümlerinde Detayları Bize Bırakın!

Etkili, kreatif bir o kadar da sistematik ve sürdürülebilir içerik üretimi için öğrenmeyi öğrenmiş, çalışkan ve disiplinli bir ekibe ihtiyacınız varsa İdemania sizin için doğru adres.

Projelerimiz

X

SİZİ ARAYALIM

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

İletiniz

SİPARİŞ FORMU

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.

TEKNİK DESTEK

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.