ANKAZEA

https://ankazea.org/

Cumhuriyetle yaşıt olan Ankara Ticaret Odası (ATO), 1923 yılının Mayıs ayında "Ankara Ticaret ve Sanayi Odası" adıyla kuruldu ve Anafartalar Caddesi üzerindeki eski bir binada faaliyetlerine başladı.

22 Nisan 1925 tarihinde 655 sayılı Ticaret ve Sanayi Odaları Kanunu çıkarıldı ve 1926 yılında da Ankara Ticaret ve Sanayi Odası, 350 tüccar, 800 küçük esnaf ve sanatkâr üyesi ile hukuki kimliğini kazandı.

1964 yılında Ankara Sanayi Odası'nın kurulmasıyla kuruluş, "Ankara Ticaret Odası" adıyla yeniden yapılandırıldı. ATO, yasada tanımlanan görev ve yetkilerini yerine getirmenin ötesinde özel teşebbüsün sesi olma özelliğini her zaman korudu ve ülke çıkarlarını her şeyin üzerinde tuttu. 157 bini aşkın üyeye ulaşan ATO bugün geldiği noktada dinamizm, yenilik ve iletişimi simgelemektedir. ATO, üyelerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak etkin ve kaliteli hizmet sunma, meslek ahlakı, dürüstlük ve güveni hâkim kılma, ülke sorunlarına karşı duyarlı olma politikasını sürdürür.

Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından ATO, web sitesi için İdemania Reklam Ajansı’nı tercih etti.

LOGO VE KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

BROŞÜR TASARIMLARI

WEB SİTESİ

İdemania olarak ATO’ya özel yazılım ve özel tasarım, kullanıcı dostu, mobil ve SEO uyumlu bir web sitesi hazırladık. Bu web sitesi sayesinde ATO, kurumsal bilgilerin yanı sıra tüm etkinliklerini, haberlerini, yayınlarını ziyaretçileriyle paylaşabiliyor. Üstelik ATO’nun web sitesine girenler ATO’nun hizmetleriyle ilgili ayrıntılı bilgilere de ulaşabiliyorlar.

X

SİZİ ARAYALIM

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

İletiniz

SİPARİŞ FORMU

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.

TEKNİK DESTEK

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.