ZİNEDENT

Zinedent İmplant, 2015 yılında diş implant sistemi üretmek üzere 20 yıllık tecrübeye sahip Türkiye distribütörü ve Straumann ortaklığı ile öncelikli olarak ortadoğu pazarı hedeflenerek kuruldu. Logo tasarımından, kurumsal kimliğine, tanıtım kataloğuna kadar tüm markalama hizmetlerini anahtar teslim proje hizmeti kapsamında sağladık.

LOGO TASARIMI

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

KATALOG TASARIMI

Zinedent İmplant'ın kataloğunu tasarlarken firmanın ürünlerine, görsel ve teknik özelliklerine odaklandık. Nitelikli içerik üretimi ile tüm metinlerini yazdığımız, dikkat çekici sloganlarla zenginleştirdiğimiz katalogda özel baskı tekniklerini de kullandık. Tasarımından baskısına tüm aşamalarını  sorunsuz yöneterek anahtar teslim olarak tamamladık. 

ÜRÜN İLAN TASARIMLARI

Zinedent İmplant'ın, uluslararası, ulusal ve sektörel mecralarda tanıtımı çalışmaları kapsamında ürün odaklı ilan çalışmalarını tasarladık.

X

SİZİ ARAYALIM

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

İletiniz

SİPARİŞ FORMU

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.

TEKNİK DESTEK

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.