WYG

Dünya'da 450'den fazla lokasyonda, 20.000 çalışanıyla proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri veren WYG Group şirketi olan WYG Türkiye, AB Finansmanlı Teknik Destek Projeleri açısından en büyük ve en önemli şirketlerin başında gelmektedir. Türkiye'de bakanlıklar, belediyeler, bölgesel kalkınma ajansları, ticaret ve sanayi odalarıyla birlikte başarılı projelere imza atmıştır. 2009 yılında  “Yılın En İyi Proje Yönetim Danışmanı” seçilen WYG Türkiye; “2013 – 2014 Müşteri Odaklılık kategorisinde Ulusal Şampiyon” olarak Avrupa İş Ödülünü almıştır. Wyg Türkiye iletişim çalışmaları için reklam ajansımızı tercih etti.

PROJE DOSYASI TASARIMI

Gümrük Bakanlığı için hazırlanan Türk Gümrük İcralarının Tespit Kapasitesinin Geliştirilmesi İçin Teknik Yardım projesinin tasarım ve dizgisini gerçekleştirdik. Projenin amacını en iyi anlatan özgün kapak tasarımını yaptık ve iç sayfalarda infografik öğeler kullanarak anlatımı zenginleştirdik.

SOSYAL MEDYA TASARIMLARI

Wyg Türkiye'nin dijital itibar yönetimi süreçlerini staretij iletişim planı doğrultusunda yönettik. Özel gün kutlamalarından proje tanıtımlarına, etkinlik ve toplantı duyurularına kadar pek çok tasarım hazırladık ve sosyal ağlarda paylaşımlarını gerçekleştirdik.

X

SİZİ ARAYALIM

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

İletiniz

SİPARİŞ FORMU

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.

TEKNİK DESTEK

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.