KALE ARGE

http://www.kalearge.com.tr

Kale Teknik Grubu bünyesinde 2013 yılında araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmak üzere kurulan Kale Arge, faaliyetlerini İstanbul Teknopark ve Tuzla’da bulunan Geliştirme Test Merkezi (GTM) yerleşkelerinde sürdürüyor.

Kale Arge, yoğun çalışmalar sonucunda Türkiye’nin ilk turbojet motorunu üretme gururunu yaşadı. Bu gururu anlatan turbojet motor kataloğunu ve ürün broşürünü hazırlamak için de İdemania Reklam Ajansı’nı tercih etti.


KATALOG TASARIMI

Türkiye’nin ilk turbojet motorunun tanıtılacağı ürün tanıtımı odaklı prestij kataloğu ve tek sayfa ürün broşürü tasarlamak için strateji ekibimizle turbojet motorunu tüm özellikleriyle araştırdık. Ürünün prestijini, kalitesini, teknik özelliklerini anlatan farklı layout tasarımları sunduk. Seçilen konsept üzerinden özgün metin, slogan ve görsellerle kataloğu baskıya hazırladık. Basımını da gerçekleştirdiğimiz katalogda özel baskı teknikleri kullanarak farklılaştırdık ve zamanında teslim ederek IDEF 2019 Fuar'ına yetiştirdik. 

FÖY TASARIMI

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

X

SİZİ ARAYALIM

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

İletiniz

SİPARİŞ FORMU

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.

TEKNİK DESTEK

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.