TOMBAKSAN

Tombaksan, Ali İhsan Tombak tarafından 11 Mart 1007 tarihinde Ankara - Ostim merkezli olarak kuruldu. 2008 yılından bu yana ise üretim faaliyetlerini Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde yürütüyor. Kurulduğu andan itibaren, flanş üretiminin aşamalarını başarıyla gerçekleştirmekle birlikte 21 yıllık üretim tecrübesiyle, ürettiği ürünlerde kalite ve kullanım kolaylığını esas kabul ediyor.

Tombaksan, logo ve kurumsal kimlik tasarımında İdemania Reklam Ajansı ile çalışmaya karar verdi.

LOGO TASARIMI

Kreatif ekibimiz, Tombaksan için firmanın ürettiği flanş (makine, tesisat ve boruları sızdırmaz şekilde birbirine bağlamaya yarayan halka şeklindeki metal) ile firma adını birlikte kullanma stratejisi doğrultusunda hareket etti ve ortaya firmayı ürettiği ürünü temsil eden, kırmızı ve siyah renkleriyle hedef kitleye hitap eden bir logo ortaya çıktı.

KURUMSAL KİMLİK

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

X

SİZİ ARAYALIM

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

İletiniz

SİPARİŞ FORMU

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.

TEKNİK DESTEK

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.