KIZILAY AVM

http://www.kizilayalisverismerkezi.com.tr/

Ankara'nın merkezinde 2011 yılında açılan Kızılay Alışveriş Merkezi kısa sürede şehrin sembolleri arasında yerini aldı ve günlük 30.000 kapı girişiyle şehrin uğrak mekanlarından oldu. Açıldığı günden bugüne tüm iletişim çalışmaları için İdemania Reklam Ajansını tercih eden Kızılay AVM ile web sitesinden, sosyal medya paylaşımlarına, avm içi görsel tasarımlardan, etkinlik / yarışma tasarımlarına kadar pek çok başarılı ve eğlenceli projeye imza attık.

WEB SİTESİ

Kızılay Avm web sitesini 2013 yılında, özel tasarım konseptine sahip, özel kodlama, yüksek kullanıcı deneyimi ve mobil uyumu ile fark yaratacak şekilde hazırladık. Yıllar içerisinde düzenli içerik güncellemeleri ile yönettik. 2019 yılında yenilediğimiz web sayfasında modern tasarım konseptini belirledik. Özel tasarım ve özel yazılım web sitesi yıllardır süren seo başarısı ile hemen hemen her anahtar kelimede arama motorlarında üst sıralarda yer almaktadır.

AVM İÇİ GÖRSEL TASARIMLAR

Kurulduğu günden bugüne düzenli ajans hizmeti sağladığımız Kızılay Avm'nin kampanya ve etkinlik afişleri ve görsel tasarım ihtiyaçlarını düzenli olarak karşıladık. Biririnden neşeli ve yaratıcı tasarımlarla ziyaretçilerin ilgisini çekmeyi başardık. 

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Düzenli sosyal medya yönetimi sağladığımız Kızılay Avm'nin facebook ve Instagram hesaplarını oluşturduk. Aylık içerik takvimi oluşturarak özel gün tasarımları, kreatif tasarımlar ve bilgilendirme amaçlı paylaşımlar yapıyoruz.. Sosyal medya yarışmalarıyla takipçi sayımızı artırıyor,, aldığımız yorum ve beğenilerle sosyal medya takipçilerimizle etkileşimimizi güçlendiriyoruz. Mini videolarla renklendirdiğimiz Kızılay Avm hesaplarında anlık hikaye paylaşımları da yapıyor bu yönümüzle statik değil, anlık, dinamik, eğlenceli ve dikkat çekici bir sosyal medya takibi gerçekleştiriyoruz. 

X

SİZİ ARAYALIM

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

İletiniz

SİPARİŞ FORMU

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.

TEKNİK DESTEK

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.