GRAPPA RESTAURANT

Grappa Fine Food & Beverage Restaurant, Ankara yiyecek sektöründe görülen A+ mekan boşluğunu doldurmak ve özellikle İstanbul restaurant sektöründe tadılması mümkün olan yemeklerin Ankara’da bir mekanda tadılması amacıyla kurularak hizmet vermeye başlamıştır. Ankara’da özel sunumları ve lezzetleri ile seçkin bir restoran olan Grappa, hem konumu ve ortamı hem de menüsü ile Ankaralılar için ayrıcalıklı bir adres. Jazz müzik eşliğinde farklı sunumlarla zenginleştirilmiş yemekleri ve bu sektördeki işletme tecrübesini misafirleri ile paylaşmaktan keyif duyan Grappa; web sitesi, basın ilanı ve flyer tasarımları süreçlerinde İdemania Reklam Ajansı’nı tercih etti.

WEB SİTESİ

Grappa Restaurant için; kullanıcı deneyimini hesaba alarak, müşterilerin online olarak kolayca rezervasyon yapabileceği ve menüyü inceleyebileceği SEO dostu bir web sitesi tasarladık. Mekandaki atmosferin aynısını web sitesinde de hissettirmeyi hedef alarak; sitenin anasayfası ve iç sayfalarında mekandan görüntüler kullandık. 


BASIN İLANI

Grappa Restaurant için hazırladığımız basın ilanlarını tasarlamaya genel ve özel hedefleri belirleyerek başladık. Hedefler doğrultusunda ilanların stratejisini oluşturarak canlı müzik etkinliği ve restauranta ait özel yemeklerin tanıtımını müşterilerin duyularına hitap eden görseller ve sloganlar ile gerçekleştirdik. 


FLYER TASARIMI

Grappa Restaurant’ın beklentileri, hedef ve pazar stratejileri, rakiplerinin konumu gibi konuları göz önünde bulundurarak iletişim bilgilerinin de okunur olmasına dikkat ettiğimiz flyer tasarımları gerçekleştirdik. Bu tasarımlarda restauranta özgü sunum şekillerine ait görselleri kullandık ve diğer restaurantlardan farkını ortaya koyduk.


X

SİZİ ARAYALIM

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

İletiniz

SİPARİŞ FORMU

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.

TEKNİK DESTEK

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.