PAZARLAMA

Pazarlama Hizmetlerinde

Neden İdemania ile Çalışmalısınız?

Pazarlama İş Süreçleri

Araştırma

Her işe olduğu gibi pazarlama süreçlerine kapsamlı bir araştırma dosyası oluşturarak başlarız

Planlama

Markanın tüm pazarlama faaliyetlerine uyumlu ajans hizmet süreçlerini planlarız.

Uygulama

Markanın pazarlama ihtiyaç analizine uygun fikir, tasarım vb tüm uygulamaları hazırlarız.

Raporlama

Markanın pazarlama stratejileri doğrultusunda yürütülen ajans süreçlerinin geri bildirimlerini raporlar gelecek dönem pazarlama stratejilerine ışık tutarız.

Pazarlama İletişimi

Başarılı bir pazarlama iletişimi hedefiyle; doğru ve çarpıcı bir iletişim modeli seçer, tüm kaynakları ve imkanları bu doğrultuda yönetiriz. İletişim kurulacak kitle hakkında araştırmalar yapar, bu araştırmaların sonucunda iletişim dilimizi belirleriz. İletişim zamanı ve iletişim fırsatlarını değerlendirerek bütüncül bakış açımızla hedef odaklı çözümler üretiriz.


Geleneksel Pazarlama

Televizyondan radyo yayınlarına; ulusal ve yerel basından dergi reklamlarına; outdoor planlamalar, katalog, broşür gibi tüm geleneksel pazarlama araçlarını kullanarak markanın ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi uygulamalar oluştururuz.

Dijital Pazarlama

Markanın stratejik iletişim planlama sürecinde dijital pazarlama iletişimini planlarız. Dijital pazarlamada; arama motorları pazarlaması, içerik pazarlaması, sosyal medya pazarlaması, e-bülten pazarlaması gibi tüm araçları, dijital dünyanın merkez üssü olan web sitesi etrafında bir sistem dahilinde yönetiriz.

CRM Odaklı İletişim

Bütünleşik pazarlama iletişimi yaklaşımında; satış merkezli iletişimin yanı sıra müşteri merkezli iletişim stratejileri geliştiririz. Tüketici ve müşterilere odaklandığımız bu iletişimde; farkındalıktan çok satın alma kararını etkilemeyi amaçlarız. Veri tabanı planlaması ve uygulaması yapar, alıcılarla çift yönlü iletişim akışı kurarız. Ayrıca tüm sürecin ölçülebilir olmasını sağlarız.


Pazarlama iletişimi çalışmalarında vizyoner ve yetenekli İdemania ekibi ile bir adım öndesiniz.

İdemania reklam ajansı olarak geleneksel mecraları gerektiği gibi kullanır, genç ve dinamik ekibimizle günceli takip eder teknoloji entegrasyon kabiliyetlerimizle sizin için bir adım ötesini hesaplarız.

Projelerimiz

X

SİZİ ARAYALIM

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

İletiniz

SİPARİŞ FORMU

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.

TEKNİK DESTEK

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.