TPIC (TURKISH PETROLEUM INTERNATIONAL COMPANY)

Logo ve Kurumsal Kimlik Çalışmalarından Prestij Kitabına, Faaliyet Raporu, broşür, basın ilanı ve özel gün tasarımlarına kadar ajans hizmetleri sağladık.

ATAKENT PANORAMA İZMİR KONUT PROJESİ

Stratejik İletişim Danışmanlığı İle Başladığımız Atakent Panorama Yolculuğuna; İsim Bulma, Logo, Kurumsal Kimlik, Katalog Web Sitesi, Sosyal Medya Yönetimi, Seo/Adwords Takibi, Outdoor ve Tv Reklamları ile 36 ay süresince devam ettik.

ANKARA TİCARET ODASI WEB SİTESİ

2011 Yılından İtibaren Birçok Proje'de Birlikte Çalıştığımız Ankara Ticaret Odası'nın Kullanıcı Deneyimi Duyarlı Özel Arayüz Tasarımına Sahip Web Sayfasını; Stratejik İletişim Analizleri Ve ATO Çalışma Grubuyla Ortak Çalışarak Hazırladık.

İLLER BANKASI STRATEJİK PLAN

Kapsamlı Projelerde Anahtar Teslim Reklam Ajansı Olarak Birlikte Çalıştığımız İller Bankası'nın Yüksek Prestijini Temsil Eden Özel Tasarım ve Özel Baskı Teknikleri ile Zenginleştirdiğimiz Stratejik Plan'ın Baskısı Tamamlandı.

METEKSAN SAVUNMA

Tam Hizmet Reklam Ajansı olarak Web Sitesinden, Kurumsal Kimlik Kılavuzunun Oluşturulmasına, Broşür Tasarımlarından, Ürün Fotoğraf Çekimlerine Değin Tüm Grafik ve Dijital ihtiyaçlarını birlikte karşıladık.

OPTİMA

Optima'nın İleri Teknoloji Ürünlerine; Ürün Odaklı Profesyonel Web Sitesi'nin Yapımı, Yönetimi, SEO ve ADWORDS Hizmetleri Sayesinde Tüm Dünya'dan Daha Rahat Erişilebiliyor.

YUNUS MARKETLER ZİNCİRİ

Web Sitesi Tasarımından, Sosyal Medya Yönetimine, Mini Lezzet Videoları Hazırlanması da dahil olmak üzere A’dan Z’ye Dijital Pazarlama Süreci Yönettik.

X

SİZİ ARAYALIM

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

İletiniz

SİPARİŞ FORMU

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.

TEKNİK DESTEK

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.