BAHÇELİKYA

Likya bahçeleri lezzet hikayesini A'dan Z'ye birlikte tasarladık.

Likya Bahçelerinin Doğal Lezzetleri Sizlerle

A'dan Z'ye Birlikte Tasarladık

Ailesi rençber olan dört girişimcinin doğal ürünler satan e-ticaret projesi marka ihtiyaçlarının karşılanması için kapımızı çalmalarıyla başlayan süreçte markamızı A'dan Z'ye birlikte tasarladık. Hedefi; başta portakal olmak üzere rafine tadları, lezzet düşkünleri ile buluşturmak olan Bahçelikya doğdu.  Antalya bölgesinin portakal, mandalina, limon gibi eşsiz tadlarının yanı sıra doğal zeytinyağı, bal, ceviz ve çok çeşit reçellere kadar özel seçilmiş bir ürün yelpazesiyle piyasa çıkan Bahçelikya, online satış kanalını Idemania tecrübesiyle hayata geçirdi.

BAHÇE - LİKYA

BAHÇE - LİKYA ismini Antalya Bölgesinin tarihi adı olan Likya Bahçeleri'nden almıştır. Markanın renkleri portakal ve güneşin enerjik rengi olan turuncu ile doğallığı ve yemyeşil bahçeleri simgeleyen yeşil olarak seçilmiştir.  Logo ambleminde kullanılan portakal formu, bir gözü büyük bir gözü küçük yaprakları ile onu dalından kopardığımız için bizlere hali kızgın. Logo fontunda yumuşak formlar kullanılarak firmanın modern, geçen ve dinamik yüzünü yansıtmak hedeflenmiştir. 

Marka İhtiyaçlarını Aşamalar Halinde Takip Ettik

Marka ihtiyaçlarını tespit ettik, süreci aşamalar halinde planladık. İlk aşamada isim bulmadan, logo tasarımına,  kurumsal kimlik argümanlarının (kartvizit, antetli kağıt, kapaklı dosya, faturalar vb) eksiksiz tasarlanmasına kadar markanın tüm kurulum ihtiyaçlarını tamamladık. Ürün ambalajlarını doğal ürünler konseptine uygun orijinal tasarımlarla oluşturduk. Ürünlerin ve Antalya'da bahçenin profesyonel fotoğraf çekimini gerçekleştirdik...  Anahtar teslim e-ticaret sitesi oluşturarak; Tasarımından, içerik üretimine, ürünlerin girişinin yapılmasından, kodlanmasına kadar tüm detaylarıyla ilgilendik.

Marka Yönetimi

Bahçelikya'nın doğmasının ardından, markanın dijital pazarlama süreçlerini yönettik. Sosyal medya sayfalarının açılmasına, sayfaların aktif ve ilgi çekici paylaşımlarla yönetilmesine, E-ticaret sayfası SEO kodlamasından, anahtar kelime pazarlamasına kadar tüm dijital pazarlama enstrümanlarını bir arada kullandık

Haftalık ve aylık düzenli olarak gerçekleştirilen müşteri &ajans toplantılarında markanın pazarda konumlandırılması için yeni fikir ve stratejiler ürettik. Markanın gelişimini A'dan Z'ye birlikte takip ettik...

X

SİZİ ARAYALIM

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

İletiniz

SİPARİŞ FORMU

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.

TEKNİK DESTEK

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.