A PHP Error was encountered

Severity: 8192

Message: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead

Filename: ftl/parser.php(327) : eval()'d code

Line Number: 5

STRATEJİ

Strateji Süreçlerinde

Neden İdemania ile Çalışmalısınız?

Strateji İş Süreçleri

Araştırma ve Yorumlama

Bilgi toplama ve durum analizi yapılır. Proje, iş ya da kampanyanın amaçları saptanır. Bu amaçlar doğrultusunda strateji geliştirilir.

Planlama

Strateji bir zaman planına yayılır. Zaman planının kendisi de stratejinin bir parçasıdır.

Uygulama

Stratejik iletişim planlamasından çıkan kararlar uygulamaya alınır.

Ölçümleme

Düzenli ölçümlemelerle strateji geliştirilir gerektiğinde en baştan oluşturulabilir.

Marka Danışmanlığı

Bir markanın marka konumlandırmasına uygun olarak markalama süreçlerini yönetiriz. İsim bulmadan logo tasarımına, kurumsal kimlik, katalog, ürün ambalajı, web sitesi vb tüm üretimlerimizin temeline markanın stratejisini koyarız. Marka stratejisine uygun konsept belirleyerek markalama hizmetleri sağlarız.

Hedef Kitle ve Rekabet Analizi

Hedef, hedef kitle, rekabet (swot) analizlerini temel alarak her markaya özel, ‘biricik’ stratejiler geliştiririz. Bu stratejiler mesajın hedef kitlemize iletilmesi yolunda tüm tasarım, fikir ve uygulamalarımıza ışık tutar.

Reklam Stratejisi

Bir markanın ya da ürününün tanıtım sürecinde nasıl görüneceği, kime hitap edeceği, marka konumlandırması, nasıl bir iletişim dili ile hedef kitlesine sesleneceği gibi sorunlarını çözer, özgün, dikkat çekici hedef odaklı reklam stratejileri geliştiririz.

Yaratıcı Strateji

Yaratıcı strateji geliştirirken bir işin, ürünün ve ya hizmetin vereceği mesajın kendisine odaklanırız. Bu noktada ne söyleneceğin ve nasıl söyleneceğinin öneminin bilinciyle kreatif fikir, tasarım ve diğer reklam uygulamalarını hayata geçiririz.

Stratejik Mecra Seçimi

Tüm bu strateji sürecinin ayrılmaz parçası stratejik mecra seçimi konusunda müşterimizin bütçesini önemser, yüksek verimlilik ve doğru tanıtım açısından yapılması gerekenleri belirler bu stratejiler ışığında mecra seçimlerini gerçekleştiririz.

Uygulanabilir, gerçekçi ve objektif stratejiler ile markanızın geleceğine ışık tutuyoruz

Stratejik ve sürdürülebilir reklam ajansı hizmetleri sağlıyor, Idemania olarak detaylı bir araştırma, bütüncül iletişim stratejisiyle uygulanabilir ve başarılı işler üretiyoruz.

Projelerimiz

X

SİZİ ARAYALIM

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

İletiniz

SİPARİŞ FORMU

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.

TEKNİK DESTEK

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.