YUNUS MARKETLER ZİNCİRİ

Web Sitesi Tasarımından, Sosyal Medya Yönetimine, Mini Lezzet Videoları Hazırlanması da dahil olmak üzere A’dan Z’ye Dijital Pazarlama Süreci Yönettik.

ANKARA TİCARET ODASI WEB SİTESİ

2011 Yılından İtibaren Birçok Proje'de Birlikte Çalıştığımız Ankara Ticaret Odası'nın Kullanıcı Deneyimi Duyarlı Özel Arayüz Tasarımına Sahip Web Sayfasını; Stratejik İletişim Analizleri Ve ATO Çalışma Grubuyla Ortak Çalışarak Hazırladık.

ESPERRO KAHVE

Esperro Kahve, servisini markalaştırma prensibi doğrultusunda hareket ediyor ve gerek ürün kalitesi gerekse hizmet kalitesinde başlangıçtan itibaren kurumsal bir yapılanmayı önemsiyor. Esperro Kahve, kuruluşundan itibaren marka çalışmalarını İdemania Rek

ATAKENT PANORAMA İZMİR KONUT PROJESİ

Stratejik İletişim Danışmanlığı İle Başladığımız Atakent Panorama Yolculuğuna; İsim Bulma, Logo, Kurumsal Kimlik, Katalog Web Sitesi, Sosyal Medya Yönetimi, Seo/Adwords Takibi, Outdoor ve Tv Reklamları ile 36 ay süresince devam ettik.

OPTİMA

Optima'nın İleri Teknoloji Ürünlerine; Ürün Odaklı Profesyonel Web Sitesi'nin Yapımı, Yönetimi, SEO ve ADWORDS Hizmetleri Sayesinde Tüm Dünya'dan Daha Rahat Erişilebiliyor.

COFFEE CHEFS

Tüm Türkiye'de bayilik vererek büyüme hedefinde olan firma için ismini de koyduğumuz Konsept Projede; Logo Tasarımı, Kurumsal Kimlik ve Satış Noktası Tasarımları, Menü Tasarımı, Web Sitesi, Tabela ve Mekan İçi Görsel Tasarımlar dahil olmak üzere bütüncül

X

SİZİ ARAYALIM

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

İletiniz

SİPARİŞ FORMU

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.

TEKNİK DESTEK

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.