BİZ KİMİZ?

İDEMANİA KREATİF, İNTERAKTİF VE YENİLİKÇİ PAZARLAMA ÇÖZÜMLERİ ÜRETİR

İdemania ; başkentte, Türkiye’nin en değerli markaları için çalışan interaktif bir reklam ajansıdır. Tecrübesini ve bilgi birikimini doğru yöneterek hazırladığı projeleri, tutkuyla ve emekle gerçekleştiren, internet dünyasının nabzını tutan, dijital işlerin sınırlarını zorlayan İdemania, yürüdüğü zorlu yolda en çok müşterilerinin dostluğunu kazanmak için çalışır.

Başarılı markalar oluşturmak, fark yaratan iletişim çalışmaları yürütmek ve hayranlık uyandıran yaratıcı işler üretmek başlıca çalışma prensibidir.

İdemania her projeye başlarken, ele aldığı markanın önce doğru konumlandırılmasına odaklanır. Hedeflerine, hedef kitlesine ve günümüz şartlarına göre doğru konumlandırılmış bir marka, başarılı işlere atılan ilk adımdır. Markalaşma yolunda adımlar atan ve marka bilinirliğini artırmak isteyen vizyoner firmalar için İdemania; enerjisini markanın stratejilerini ve mesajını doğru belirlemek, doğru tasarlamak, yönetmek ve uygulamak için harcar.

Markaları hedef kitlelerine ulaştırabilme sanatıyla birleştirilen stratejiler ve doğru zamanda doğru uygulanan fikirlerle İdemania, markaları yeni nesil reklamcılıkla tanıştırır.

Günümüz çağdaş reklamcılığı; dijitalin küreselleşmesi ile beraber, hedef kitleyle iletişimde dünyanın dijitale dönüşü ve interaktif yolların açılması nedeniyle, gündemi takip etmeyi, güncel olanı uygulayabilmeyi, yenilikçi bakış açısıyla yaratıcı işler üretmeyi gerektirir.

İdemania’nın kurucuları ve güncel kalmayı seven ekibi; dijital iletişim çağının başlangıcından bugüne bu ilkeler ile kendilerini geliştiriyor ve deneyimleriyle yol almaya devam ediyor.

Beraber yürüdüğü markalara tam 10 senedir çağdaş reklamcılık anlayışıyla hizmet sunan İdemania, tecrübesi ve bilgi birikimiyle hareket ederek, markalara bilinirlik ve dijital dünyaya yenilikler katıyor.

Önümüzdeki 10 yılda da dijital dünyada piyasa ve rekabeti, tüm bunları bilenler ve bilmeyenler arasındaki fark şekillendirecektir. İdemania yenilikçi,akılcı ve yaratıcı yaklaşımını kaybetmeden Türkiye’nin lider interaktif ajansı olmaya devam edecektir.

İdemania; %100 bağımsız, şeffaf ve ilkeleri doğrultusunda çalışan interaktif bir ajanstır.

Stratejik düşünme becerisi, yaratıcı fikirler üretme ve teknolojiyi etkin kullanma; olmazsa olmazlarımızdır.

Çağdaş yaklaşımlar, inovatif bakış açımız ve geceyle gündüzü ayırmayan organize ekibimizle, sınırların üstünde projeler geliştirir, vizyoner müşterilerimizle verimli iş birlikleri içinde çalışırız.

Müşterilerimiz yol arkadaşlarımızdır, İdemania yürüdüğü yolda  müşterileriyle takım olma ruhunun bilinciyle hareket eder.

Birlikte çalıştığımız markaları sahiplenir, müşterilerimizle ortak bir paydada, ortak amaçlarla ilerleriz.

100’den fazla müşterimiz; marka değerlerini yükseltmek için, iyi belirlenmiş stratejilerimiz ve dijitalde bunları doğru kararlarla, doğru zamanda uyguladığımız için bizimle aynı yolda yürüyor.

   
X

SİZİ ARAYALIM

Ad Soyad

E - Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

İletiniz

SİPARİŞ FORMU

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.

TEKNİK DESTEK

* Özel Yazılım eklentileri, SEO ve Adwords danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz için ayrıca görüşme talep ediniz.